Strona główna / Ochrona zdrowia / Zarządzający w ochronie zdrowia

Zarządzający w ochronie zdrowia

Zajmujemy się również doradztwem prawnym dla podmiotów leczniczych jako przedsiębiorców.
Nasza oferta zawiera różne formuły współpracy. Zaczynając od weryfikacji poszczególnych dokumentów, poprzez audyt polegający na wszechstronnym zbadaniu sytuacji prawnej podmiotu leczniczego, aż po stałą obsługę prawną.
Rozumiemy problemy, z którymi zderzają się zarządzający podmiotami leczniczymi.

Doradzamy, jakie procedury wdrożyć i jak prowadzić dokumentację, żeby ochronić się przed roszczeniami kontrahentów oraz pacjentów. Również analizujemy zawarte umowy ubezpieczeniowe pod kątem zabezpieczenia ryzyk odszkodowawczych podmiotów.

Podkreślić trzeba, że naszą główną specjalizację w zakresie pomocy podmiotom leczniczym stanowi reprezentowanie przed organami administracyjnymi, komisjami do spraw zdarzeń medycznych oraz sądami. Wspólnie z podmiotem wypracowujemy strategię działania w spornym postępowaniu, a w trakcie jego prowadzenia przedstawiamy nasze działania pod kątem założonej taktyki.

Zawsze stoimy po stronie podmiotu leczniczego, co jest istotne z punktu widzenia relacji z ubezpieczycielami oraz ze współpracownikami (w szczególności z lekarzami, jeżeli wobec ich działań pacjenci formułują roszczenia).